Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Український інститут запускає діджитал-проєкт «Листівки з України»

Український інститут за підтримки USAID запускає міжнародну кампанію «Листівки з України»/«Postcards from Ukraine», яка покаже світові зруйновані історичні та культурні памʼятки України.

Вона розповість про завдану шкоду українській культурі окупантами внаслідок бомбардувань та обстрілів під час повномасштабної війни, яку росія розпочала проти України 24 лютого 2022 року.

В рамках проєкту буде випущено понад 100 листівок про об’єкти культурної спадщини з різних регіонів України українською та англійською мовами, кожна з яких розповідатиме історію конкретної культурної пам’ятки, яка зазнала пошкодження. 

Детально ознайомитися з листівками можна на сайті проєкту, який постійно оновлюється.

Інформацію про пошкоджені об’єкти можна відшукати за фільтрами: регіоном, датою, коли памʼятка була побудована чи зруйнована; типом об’єкту та його статусом, а також за видом зброї, якою у нього поцілили – артилерія, ракетний обстріл чи вогнепальна зброя.

Відтепер кожен, незалежно від місця знаходження, може поширювати листівки у соцмережах, надсилати їх тим діячам, які мають вплив та голос, щоб світ пам’ятав про злочини росії. Одночасно потрібно використовувати хештег #PostcardsFromUkraine.

Проєкт «Листівки з України»фіксує збитки, завдані російськими загарбниками українській культурі внаслідок повномасштабної війни, розпочатої 24 лютого 2022 Росією проти України.

 

Вас може зацікавити

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони