Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Україна прагне відкрити усі можливості грантового фінансування в сферах культури та медіа, – Тарас Шевченко

Події

Сьогодні стартував П’ятий міжнародний ярмарок грантів у сфері культури, ініційований Creative Europe Desk Ukraine. 

Тарас Шевченко, заступник Міністра культури та інформаційної політики України, взяв участь в обговоренні на тему «Роль і місце грантового фінансування культурного та креативного сектору у контексті глобальних європейських трансформацій структури зайнятості населення, ринку праці та зміни парадигми та механізмів монетизації сектору».

Разом із ним дискутували такі представники культурного та креативного сектору як Віктор Рубан, Філіпп Керн, Ярослав Петраков, Наталя Кривда, Дмитро Решетченко, Юлі Бойсен та Камен Балканськи.

У своїй промові Тарас Шевченко зазначив, що грантове фінансування культури є одним із важливих механізмів у країнах Європейського Союзу, і що Україна має надію на плідну співпрацю із країнами ЄС в майбутньому, адже необхідно відкрити усі сфери грантового фінансування медіа-креативу. 

«Останні кілька днів ми активно співпрацювали з Міністерством економіки. У поточній версії Ukraine Facility – плану України – культура вже є, як в описі, так і в блоці про людський капітал. Це позитивне зрушення», – зазначив Тарас Шевченко.

Ярмарок є ефективним майданчиком для обміну думками та ідеями між грантодавцями та представниками культурного та креативного секторів України щодо змін та нових викликів у сфері фінансування, а також ролі України в глобальних змінах і впровадженні європейських цінностей у суспільному житті.

Вас може зацікавити

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму