Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Україна запускає платформу для обʼєднання молоді у світі «UA – Ukrainian Abroad»

Міністерство закордонних справ України, Голова підкомітету Верховної Ради з питань вищої освіти, Молодіжна рада при МЗС, Експертна рада студентства при голові підкомітету ВР з питань вищої освіти, запускають проєкт «UA – Ukrainian Abroad», націлений об’єднати українську молодь за кордоном.

Задля закріплення співпраці та спільної Візії об’єднати світове українство між  Головою Молодіжної ради при МЗС України Марини Соботюк та Головою Експертної ради студентства закладів вищої освіти Ілля Бєляк підписано меморандум про співпрацю.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба прокоментував:

«Створення об’єднаної молодіжної мережі, яка включатиме організації в Україні та за кордоном, дасть змогу посилити взаємодію між українською молоддю на рідній землі та у різних куточках світу. Молодіжна рада при МЗС вже продемонструвала свою ефективність і я переконаний, що проєкт «UA – Ukrainian Abroad» створить нові можливості для молодих людей, які братимуть в ньому участь, зокрема надихатиме їх реалізовувати себе та бути корисними для держави у час повномасштабної війни».

Проєкт передбачає створення координаційної платформи, до якої увійдуть представники Офісу Президента України, Верховної Ради України, Міністри закордонних справ України, молоді та спорту України, а також культури та інформаційної політики України. До складу платформи увійдуть й інші експерти, які будуть вести та направляти створення мережі молодіжних громадських обʼєднань у країнах світу. Вже розпочато активну консолідацію активістів, всі охочі молоді українці за кордоном можуть долучитися.

«Нашим пріоритетним завданням є побудова Платформи таким чином, щоб вона могла швидко та відкрито реагувати на запити молодих українців. Обʼєднавши зусилля Експертної ради студентства закладів вищої освіти, Молодіжної ради при МЗС та представників різних органів влади, вже проговорено алгоритм побудови проєкту, та запущено процес налаштування структури», – зазначила Голова підкомітету Верховної ради з питань вищої освіти, народна депутатка Юлія Грішина.

Зазначимо, проєкт «UA – Ukrainian Abroad» – створено у синергії Молодіжної Ради при МЗС та Експертної ради студентства при Голові підкомітету Верховної Ради з питань вищої освіти. За детальною інформацією щодо проєкту звертатись на електронну пошту [email protected]


Вас може зацікавити

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду 

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду 

В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» презентовано цільову модель системи у сфері психічного здоров’я 

В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» презентовано цільову модель системи у сфері психічного здоров’я