Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Українським музейникам передали гуманітарний вантаж від МЗС Німеччини та Центру допомоги мистецтву

4 вересня представники Національного заповідника «Софія Київська» та волонтери на чолі з Іриною Нікіфоровою, яка опікується допомогою українським музеям з початку повномасштабного вторгнення, прийняли черговий гуманітарний вантаж для музеїв України від МЗС Німеччини та Центру допомоги мистецтву України (Ukraine Art Aid Center).

13-ти тонний вантаж – надзвичайно цінна допомога для українських музейників. 28-й гуманітарний вантаж розвезуть по всіх українських музеях. Цього разу вони отримають потужні зарядні станції та павербанки, дороговартісне кліматичне обладнання (термогігрометри, осушувачі, зволожувачі), лед-ліхтарі, акумуляторний інструмент, а також бокси для транспортування музейних експонатів й різноманітні пакувальні матеріали. 

Гуманітарну допомогу від Центру допомоги мистецтву України в Німеччині уже отримали понад 500 українських музеїв, зокрема ті, що знаходяться у прифронтовій та прикордонній зоні та постраждалі від російської збройної агресії.

Нагадаємо, на початку повномасштабного вторгнення понад 30 музеїв та галерей Німеччини виявили бажання допомогти Україні у збереженні культурної спадщини. Так виник Центр допомоги мистецтву України (Ukraine Art Aid Center). Спочатку допомога йшла з власних фондів, згодом до ініціативи долучилися Міністерство культури та медіа, а також Міністерство закордонних справ Німеччини.

Вас може зацікавити

США виділяють гроші на терміновий друк дитячих книг в Україні, – Володимир Зеленський

США виділяють гроші на терміновий друк дитячих книг в Україні, – Володимир Зеленський

ПЦУ вперше провела літургію в Троїцькій надбрамній церкві

ПЦУ вперше провела літургію в Троїцькій надбрамній церкві