Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Укрінформ буде активніше протидіяти дезінформації та деструктивній пропаганді

Відтепер Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ» зможе використовувати бюджетні кошти для здійснення заходів у сфері інформаційної безпеки, зокрема, щодо протидії дезінформаційним кампаніям і деструктивній пропаганді, що розповсюджується, передусім, Російською Федерацією.

Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для збирання, обробки та розповсюдження офіційної інформаційної продукції. Відповідну постанову, розроблену МКІП, Кабінет Міністрів прийняв на своєму засіданні 9 червня.

На «Укрінформ» покладені завдання щодо виявлення, реагування та протидії дезінформації й маніпулятивній інформації, деструктивній пропаганді. Також агентство взаємодіятиме з утвореним при Раді національної безпеки і оборони України Центром протидії дезінформації.

Передбачається, що Укрінформ буде забезпечувати оперативне донесення суспільству офіційної позиції державних органів на повідомлення, що містять дезінформацію та маніпулятивну інформацію, співпрацювати з іноземними та міжнародними організаціями, установами, інститутами, об’єднаннями з питань, що пов’язані з виявленням, реагуванням та протидією дезінформації та маніпулятивній інформації, брати участь у формуванні критичного мислення та підвищення рівня медіаграмотності суспільства.

Вас може зацікавити

У Харкові в рамках Kharkiv Music Fest відбувся концерт «Нездійсненна зустріч: Брамс-Борткевич»

У Харкові в рамках Kharkiv Music Fest відбувся концерт «Нездійсненна зустріч: Брамс-Борткевич»

Держмистецтв оголошує конкурс на здобуття премії імені Шолом-Алейхема

Держмистецтв оголошує конкурс на здобуття премії імені Шолом-Алейхема