Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Уряд продовжив карантин до 28 лютого 2021 року, з 8 до 24 січня – у посиленому режимі

9 грудня 2020 року Кабінет Міністрів прийняв попереднє рішення, відповідно до якого карантин у режимі “помаранчевої” зони продовжено до 28 лютого 2021 року. З 00:00 8 січня до 00:00 25 січня запроваджуються посилені карантинні обмеження “червоної зони”.

“Враховуючи ситуацію зі статистикою захворюваності, вважаю це рішення Уряду найбільш раціональним і лояльним. Прогнозовані обмеження дозволять українцям завчасно адаптуватися, а працедавцям, зокрема, організувати віддалену роботу”, – прокоментував Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко. 

Так, з 8 до 24 січня, серед іншого, забороняється приймання відвідувачів закладами культури та проведення культурних масових заходів. Водночас, за пропозицією Міністерства культури та інформаційної політики, Уряд дозволив роботу історико-культурних заповідників, готелів та релігійних організацій, пристосованих під молитовні потреби.

“Прошу українців поставитися до обмежень відповідально, а також підтримати наших підприємців – малий і середній бізнес, креативні індустрії та заклади культури”, – зазначив Міністр.

Умови «помаранчевої зони» також змінені із врахуванням пропозицій МКІП. Дозволяється: 

  • проведення масових культурних заходів, у яких бере участь до 20 осіб при умові дотримання між учасниками дистанції не менше 1,5 м;

  • діяльність культових споруд та приміщень, облаштованих для молитовних потреб, які можуть обмежити кількість відвідувачів з розрахунку 1 особа на 5 кв. м споруди чи приміщення;

  • релігійні заходи без стаціонарних місць для сидіння та на відкритому повітрі за умови дотримання між присутніми дистанції 1,5 м;

  • приймання відвідувачів до кінотеатрів, закладів культури та інших суб’єктів діяльності у сфері культури з наповненістю кінозалів або залів до 50% місць (розміщення має здійснюватись з вільним місцем поруч, спереду та позаду) у кожній залі;

  • приймання відвідувачів до музеїв, виставок, галерей тощо, які можуть обмежити кількість відвідувачів у залі з розрахунку 1 особа на 10 кв. м приміщення.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив під час засідання Уряду 2 грудня 2020 року, що Кабінет Міністрів не буде продовжувати “карантин вихідного дня”.

Вас може зацікавити

МКІП затвердило методичні рекомендації щодо забезпечення безбар’єрності у сфері медіа

МКІП затвердило методичні рекомендації щодо забезпечення безбар’єрності у сфері медіа

Film Industry Office: у межах 15-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбувся захід від програми ЄС «Креативна Європа»

Film Industry Office: у межах 15-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбувся захід від програми ЄС «Креативна Європа»