Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Уряд утворив оргкомітет з підготовки та проведення заходів до 90-их роковин Голодомору

Уряд утворив організаційний комітет з підготовки і проведення заходів у зв’язку з 90-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні. Відповідну постанову, підготовлену Міністерством культури та інформаційної політики, Кабінет Міністрів прийняв на своєму засіданні 15 липня. 

Рішення Уряду дасть можливість належно організувати та провести заходи до 90-их роковин Голодомору 1932-1933 років – геноциду Українського народу та гідно вшанувати пам’ять жертв голодоморів першої половини XX століття в Україні.

Співголовами оргкомітету визначено Прем’єр-міністра України, Голову Верховної Ради України та керівника Офісу Президента України. Окрім того, до його складу увійдуть вчені, представники громадських об’єднань, центральних і місцевих органів виконавчої влади та  територіальних громад.

«У 1932-1933 роках комуністичний режим вчинив особливо тяжкий злочин геноциду проти української народу. Його організатори не тільки створили систему знищення мільйонів українців, але й механізм приховування наслідків злочину від громадськості та міжнародної спільноти. Сьогодні історія, на жаль, повторюється, і росія як правонаступник Радянського Союзу знову чинить геноцид українського народу. Як тоді, так і зараз його причиною є сам факт існування українців», – сказав Олександр Ткаченко, Міністр культури і інформаційної політики.

 

Вас може зацікавити

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони