Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Уряд Великобританії виділить 10 мільйонів фунтів на проведення Євробачення та 3000 квитків для українців

Уряд Британії виділить майже 3 000 квитків для українців, які через війну були змушені покинути свої домівки і нині проживають у Великій Британії.  Це означає, що українці зможуть відвідати одне з шоу і допомогти відзначити перемогу українського гурту «Kalush orchestra» на минулорічному пісенному конкурсі Євробачення.

«Цей розподіл квитків дозволить тисячам українців відвідати концерти наживо і є ще одним прикладом непохитної підтримки України з боку Великої Британії», – зазначено в офіційному повідомленні британського Уряду. 

Окрім того, Уряд Британії також оголосив про виділення 10 мільйонів фунтів стерлінгів на проведення Євробачення від імені України та підтримку її культури і творчості.

Гроші будуть спрямовані на підтримку партнерства Ліверпульської міської ради і BBC з українськими митцями та виконавцями, щоб забезпечити спільне шоу, яке прославлятиме музику та об’єднуватиме людей з усього світу.

«Незаконне вторгнення Путіна в Україну означає, що конкурс не може бути проведений там, де він повинен бути. Але для нас велика честь підтримувати Бі-Бі-Сі та Ліверпуль у його проведенні від їхнього імені, і ми сповнені рішучості зробити так, щоб український народ був у центрі цієї події. Сьогоднішня заява означає, що тисячі квитків будуть запропоновані переселенцям, щоб вони могли взяти участь у шоу, яке вшановує їхню батьківщину, їхню культуру та музику. Як завжди, ми стоїмо разом з українським народом та його боротьбою за свободу», – сказала Міністерка культури Великобританії Люсі Фрейзер. 

Довідково: з моменту повномасштабного вторгнення росії в Україну мільйони українців були змушені покинути свої домівки, багато з них знайшли притулок у Великій Британії. 

Ті, хто наразі перебуває у Великій Британії за програмами «Будинки для України», «Українська родинна програма» та «Програма продовження перебування у Великій Британії», зможуть подати заявку на отримання квитків. Квитки будуть запропоновані на всі дев’ять прямих ефірів, включно з півфіналами, допрем’єрними шоу та фіналом у суботу 13 травня.

Вас може зацікавити

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

«Мистецька фортеця»: у Харкові відбулись концерти квартету баяністів «Rizol Quartet»

«Мистецька фортеця»: у Харкові відбулись концерти квартету баяністів «Rizol Quartet»