Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

В День пам’яті та примирення в Києві відкрилася виставка «Україна. Війна в Європі»

8 травня в Києві на Контрактовій площі відкрилась виставка «Україна. Війна в Європі». Вона розповідає про сучасну російсько-українську війну. Банерну експозицію також зможуть побачити у Литві, Польщі, Німеччині та Бельгії. Європейці мають знати справжнє обличчя росії й усвідомити загрози, які йдуть від неї всьому людству, аби допомогти Україні захистити і себе, і Європу.

«Сьогодні увесь світ бачить, до чого призвела сакралізація війни, підміна понять та маніпуляції про Другу світову з боку рф. В самому центрі Європи обстрілюють міста ракетами, вбивають мирне населення, знищують культуру. Україна продовжує боротися щодня проти ворога та відстоювати демократичні та європейські цінності. Це має усвідомити кожен. І виставка «Україна. Війна в Європі» якраз покликана поширювати правду про злочини рашистів на нашій території»,коментує Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

Відвідувачі події в європейських містах зможуть дізнатися про передумови та причини вторгнення російської федерації на українську землю, а також про героїчний спротив українського народу. 

Експозицію можна побачити: 9 травня – у Вільнюсі (Литва) та Варшаві (Польща); 16 травня – в Берліні, Бамберзі та Франкфурті (Німеччина), пізніше в Брюсселі (Бельгія) та інших європейських містах. 

Виставку створив Український інститут національної пам’яті на замовлення Міністерства культури та інформаційної політики України та за підтримки Міністерства закордонних справ України, Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти та Штабу порятунку спадщини. 

Партнери за кордоном: Литовський інститут історії, Центр історичних досліджень Польської академії наук в Берліні, Інститут Пілецького в Берліні, громадська організація «Bildungsverein Freundschaft kennt keine Grenzen e.V.», Музей історії Польщі.

Вас може зацікавити

Учасники Саміту у Швейцарії ухвалили спільне комюніке про основи миру

Учасники Саміту у Швейцарії ухвалили спільне комюніке про основи миру

«Мистецька ФОРТЕЦЯ»: Схід Опера провела концерт для співробітників Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського «ХАІ»

«Мистецька ФОРТЕЦЯ»: Схід Опера провела концерт для співробітників Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського «ХАІ»