Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

В Херсоні відкрився XXV Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії»

Мистецтво

8 вересня відбулося відкриття XXV Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» в Херсоні. 

Переглянути фотоальбом

Згідно з традицією, прапор фестивалю був піднятий у сквері міста біля театру. Святкова атмосфера продовжилася флешмобом на центральній площі Херсона. Також у день відкриття цього ювілейного фестивалю 25 театрів представили свої вистави, зокрема: премʼєру за пʼєсою Н. Ворожбит «Погані дороги», «Позивний “Горобчик”» за п’єсою Н. Ворожбит у Херсоні (режисер – Сергій Павлюк, Наташа – Тетяна Проворова), «Джива» А. Матвійчука в Києві (режисерка – Надія Агєєва-Швед). Вистави вразили глядачів та довели, що попри труднощі мистецький спротив триває і наближає спільну перемогу.

Учасників та організаторів ювілейного фестивалю також привітав голова Херсонської обласної військової адміністрації, Олександр Прокудін, і урочисто зачитав привітання Президента України Володимира Зеленського.

Довідково:

«Мельпомена Таврії» — щорічний театральний міжнародний фестиваль, який традиційно проходить у Херсоні з 1999 року. Метою фестивалю є популяризація театру, підйом його авторитету, обмін досвідом між творчими колективами, ознайомлення глядача з музичними театральними прем’єрами і найцікавішими знахідками театрів різних областей України та інших країн.

Цьогоріч з 8 по 16 вересня фестиваль частково пройде у Херсоні, а також у Португалії, Туреччині, Словаччині та Німеччині. XXV фестиваль під гаслом «Ми вдома» відкриють відразу 25 театрів. Загалом відбудеться 70 показів 66 вистав 68 театрів.

Вас може зацікавити

У Києві відбулась церемонія вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності

Працівники МКІП взяли участь у тренінгу з ментального здоров’я та подолання емоційного вигорання