Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

В марафоні «Єдині новини» розпочато кампанію зі збору коштів на БПЛА для прикордонників «Зміцнимо наш кордон разом»

«Зміцнимо наш кордон разом» — інформаційна кампанія, що створюється національним марафоном «Єдині новини» в партнерстві з Державною прикордонною службою України, Міністерством культури та інформаційної політики України на підтримку прикордонників та їх забезпечення. Інформаційна кампанія комплексно реалізується в ефірі марафону «Єдині новини», в соціальних мережах.

Переглянути відео

Мета кампанії «Зміцнимо наш кордон разом» — зібрати кошти на безпілотні літальні апарати для ДПСУ.

Захищений кордон — ефективна протидія агресору. Прикордонники першими зустріли ворога. Державна прикордонна служба разом зі Збройними Силами та Національною гвардією України невтомно боронять країну з першого дня війни.

В ефірі телеканалів, що мовлять марафон «Єдині новини», зʼявиться спеціальний QR-код, перейшовши за яким, можна зробити цільову пожертву на рахунок благодійної допомоги Державній прикордонній службі України.

Проєкт відкритий до долучення нових партнерів — з міжнародного, приватного та громадського секторів.

Благодійна складова, зокрема збори коштів на підтримку армії, є невід’ємною та ефективною частиною марафону «Єдині новини» через велику кількість глядачів  (телемарафон доступний у понад 50 країнах світу) та високий ступінь довіри (згідно з опитуваннями від Center for Insights in Survey Research, Київського міжнародного інституту соціології та смартфон-панелі Gradus).

Після успішного збору для першої, другої та третьої ліній фронту відкрито збір на дрони для ДПСУ. Інформаційна кампанія зі збору коштів на дрони триває.

Боронимо та зміцнимо наш кордон разом!

 

Вас може зацікавити

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду