Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

В Міжнародний день театру в Національній опері України пролунали твори українських класиків

27 березня в Національній опері України імені Т. Г. Шевченка пройшла мистецька акція з нагоди Міжнародного дня театру. Двері театру відкрилися для глядачів вперше з 24 лютого, з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. 

Захід відкрив Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України. Він привітав усіх, без винятків, працівників театрів з професійним святом.

“Нині наші артисти й усі працівники театрів виступають за кордоном, готують спектаклі і концерти на підтримку України, волонтерять, працюють на інформаційному фронті, боронять рідні міста зі зброєю у руках. Вони, як і всі українці, наближають нашу країну до перемоги. То ж музи не мовчать! І доказ тому – неймовірна підтримка України світовими культурними інституціями. Сподіваюсь, вже зовсім скоро наші театри гостинно відкриють двері для гостей, засяє вогнями глядацька зала, зазвучить неймовірна музика і ми вітатимемо один одного з перемогою”, – зазначив Міністр.  

Під час концерту артисти Національної опери, які залишилися в Києві, виконали відомі твори з опери “Наталка Полтавка” Миколи Лисенка, твори українських композиторів Юрія Шевченка та Мирослава Скорика. 

Твори прозвучали в супроводі Симфонічного оркестру Національної опери у виконанні Тараса Богдана, Петра Приймає, Дмитра Іванченка,  Вікторії Ченської, Наталії Кислої, Дмитра Ткаченка. Диригент – Богдан Пліш. 

Завершився концерт відомим твором “Боже великий єдиний” Миколи Лисенка у виконанні хору Національної опери України. 

Організатори: Міністерство культури та інформаційної політики України та Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти

Переглянути відео: https://youtu.be/MK2iHLGWWWw

 

Вас може зацікавити

Держмистецтв оголошує конкурс на здобуття премії імені Шолом-Алейхема

Держмистецтв оголошує конкурс на здобуття премії імені Шолом-Алейхема

20 видавництв представили Україну на щорічному Варшавському міжнародному книжковому ярмарку

20 видавництв представили Україну на щорічному Варшавському міжнародному книжковому ярмарку