Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

В Одесі стартував Інтелект-форум 2023

В Одеській національній науковій бібліотеці за підтримки Міністерства культури на інформаційної політики розпочався загальнонаціональний комплексний захід соціокультурного та науково-комунікативного спрямування Інтелект-форум. 

9-11 червня у рамках заходу відбудуться ХХІІІ Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині» та IV ОдесаБібліоСаміт – Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю.

У зверненні до учасників форуму Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко наголосив, що цьогорічна концепція заходу є дуже символічною, оскільки ґрунтується на таких ключових поняттях, як єдність, стійкість та перемога. За його словами, саме ці поняття визначають сучасні тенденції та орієнтири нашої професійної діяльності.

«Від ваших зусиль, помислів, ініціатив, волі, таланту, моральних чеснот, натхнення, енергії значною мірою залежить майбутнє нашої держави. Ми глибоко переконані, що проведення Інтелект-форуму є ефективним внеском у спільну боротьбу на культурному фронті проти російської агресії, засобом підсилення інформаційного спротиву, а також дієвим майданчиком для пошуку рішень у подоланні гострих викликів сьогодення та створення механізмів повоєнного відновлення загальнонаціональної культурної системи», – сказав Міністр.

Довідково

Інтелект-форум – щорічний загальнонаціональний комплексний проєкт соціокультурного та науково-комунікативного спрямування Одеської національної наукової бібліотеки, що став наступним етапом розширення програми Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині», який з 2019 року проводиться під егідою Міністерства культури та інформаційної політики України на базі Одеської національної наукової бібліотеки.

Цьогоріч на виставці-форумі представлені новинки близько 100 вітчизняних видавництв з різних регіонів України, у тому числі – нещодавно створених та тих, що беруть участь у форумі вперше. Видавці презентуватимуть нові наукові і науково-популярні видання з історії, образотворчого мистецтва, військово-морського етикету, зі сходознавства, археології, бібліографії, криміналістики та художні твори різних жанрів для дітей і дорослих, сучасні іноземні твори в перекладі українською. 

Вас може зацікавити

На Харківщині суд повернув у державну власність пам’ятку архітектури національного значення «Покровська церква» 

На Харківщині суд повернув у державну власність пам’ятку архітектури національного значення «Покровська церква» 

В Українському домі презентували виставковий проєкт «МАТЕРІЯ MATTERS. Український арттекстиль»

В Українському домі презентували виставковий проєкт «МАТЕРІЯ MATTERS. Український арттекстиль»