Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

В Україні презентували фандрейзинговий проєкт Phoenix зі збору коштів для українців

Міжнародна холдингова компанія DADEX презентувала глобальний фандрейзинговий проєкт Project Phoenix зі збору 1 млрд євро для потреб армії, ОВА та ліквідації наслідків війни. Пожертвувати гроші можна буде прямим переказом, телефонним дзвінком або за допомогою технології блокчейн NFTсе через спеціальну онлайн-платформу.

У рамках проєкту 29 жовтня у місті Загреб, Хорватія, відбудеться благодійний концерт за участю світових зірок: Джейсона Деруло (Jason Derulo), Нейо (Neyo), Кіда Лароі (Kid Laroi) та інших співаків. Всі зібрані гроші теж будуть передані Україні. Окрім того, для допомоги Україні DADEX передасть 20 тисяч мобільних телефонів на сонячних батареях власної розробки: 10 тисяч на потреби Збройних Сил України і ще 10 тисяч Донецькій ОДА, а саме – на потреби жителів Донецької області.

«Дуже важливо продовжувати привертати увагу міжнародної спільноти до України, оскільки вже більш як 205 днів у нас відбувається війна, у тому числі на інформаційному фронті, то ж такі заходи надзвичайно важливі. Цей проєкт поєднує дві мої улюблені профільні сфери: культуру та мистецтво – через проведення концерту та використання поезії та технології, які сьогодні презентували – від спеціального мобільного телефону, застосунку до використання NFT», – зазначила під час пресконференції DADEX в «Укрінформі» заступниця Міністра культури та інформаційної політики Анастасія Бондар.

Вона також подякувала представникам компанії за підтримку проєкту «Збережіть українську культуру», яку запустили МКІП разом з телеком-оператором Vodafone Ukraine. На онлайн-платформі restore.mkip.gov.ua фіксуються воєнні злочини російської армії проти пам’яток культури України, а також залучаються меценати, донори та представники світових урядів для збереження та відбудови української культурної спадщини.

«На сайті представлено перелік зруйнованих чи пошкоджених культурних об‘єктів, який кожного тижня поповнюється новими деталями. Ми працюємо з обласними державними адміністраціями, щоб зібрати більше інформації і ефективніше обчислювати втрати. Хочу зауважити, що сьогодні вже нараховується сотні пошкоджених або зруйнованих об’єктів саме напрямку культурних пам‘яток. То ж ми закликаємо всіх небайдужих максимально долучатися до проєкту, і пам’ятати, що наша головна мета – не допустити, аби українська культура як важлива складова світової культури зникла під уламками цієї війни», – резюмувала заступниця Міністра.

Вас може зацікавити

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду 

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду