Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

В Україні проведуть низку заходів до Дня спротиву окупації Криму

9 лютого Уряд затвердив план заходів на 2022-й рік до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Такий день в Україні відзначається щороку 26 лютого. Адже події у Криму того дня вісім років тому стали взірцем громадянської мужності та патріотизму місцевих мешканців під час мітингу у центрі Сімферополя на підтримку територіальної цілісності України.

«Збільшення інформаційних атак та маніпуляцій країни-агресора впливають на всіх громадян України, без виключень. Особливо складно це можуть переносити жителі тимчасово окупованого Криму та Севастополя. Які, на жаль, здебільшого перебувають в інфополі Росії. Основна мета Дня спротиву – це саме вшанування мужності і героїзму цих людей у відстоюванні територіальної цілісності України»,зазначив Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України.

З нагоди відзначення цієї дати відбудуться збори та мітинги, присвячені спротиву окупації Криму, а також зустрічі з представниками кримськотатарського народу і внутрішньо переміщеними особами з Криму.

По всій країні в закладах освіти сфери культури, бібліотеках, музеях та виставкових залах відбудуться тематичні години, виставки, фотовиставки про події, пов’язані із тимчасовою окупацією Криму. 

Крім того, в обласних центрах та інших містах пройдуть церемонії підняття кримськотатарського прапора поряд із Державним Прапором України з виконанням Державного Гімну України та Гімну кримськотатарського народу. Також проводитимуться заходи для популяризації Віртуального музею російської агресії.  

Вас може зацікавити

Національний музей історії України прозвітував про використання коштів, зібраних на демонтаж незаконної забудови на території музею

Національний музей історії України прозвітував про використання коштів, зібраних на демонтаж незаконної забудови на території музею

Генеральним директором агентства УКРІНФОРМ призначено Сергія Череватого

Генеральним директором агентства УКРІНФОРМ призначено Сергія Череватого