Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

В Україні проходять тренінги з першої психологічної допомоги для фахівців закладів мистецької освіти

Міністерство культури та інформаційної політики України, Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти спільно з Українським Червоним Хрестом продовжують проводити серію тренінгів з першої психологічної допомоги в різних областях України для викладачів закладів мистецької освіти.

Навчання проводиться в рамках Всеукраїнської програми з ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської.

А саме, 18 серпня 2023 року в Дніпрі та 21 серпня 2023 року в Одесі мають відбутись ці одноденні безкоштовні тренінги.

Мета тренінгів – підвищення готовності викладачів надавати ефективну першу психологічну допомогу студентам та учням, сприяти їхньому ментальному благополуччю і забезпечувати безпеку навчального середовища.

Проведення таких тренінгів планується й в інших містах України про що фахівці закладів мистецької освіти обов’язково будуть повідомлені завчасно.

У разі виникнення питань можна звертатись за електронною адресою: [email protected]

Серія тренінгів з Першої психологічної допомоги проводиться Українським Червоним Хрестом в рамках проекту «Підтримка психологічного здоров’я та психосоціальна підтримка переміщеного населення з України», що реалізується за підтримки Європейської комісії та Данського Червоного Хреста.

Вас може зацікавити

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду 

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду 

В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» презентовано цільову модель системи у сфері психічного здоров’я 

В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» презентовано цільову модель системи у сфері психічного здоров’я