Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

В Україні проходять тренінги з першої психологічної допомоги для фахівців закладів мистецької освіти

Міністерство культури та інформаційної політики України, Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти спільно з Українським Червоним Хрестом проводять серію тренінгів з першої психологічної допомоги в різних областях України для викладачів закладів мистецької освіти.

Навчання проводиться в рамках Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, ініційованої Першою леді України Оленою Зеленською.

Перші тренінги 13 та 16 червня пройшли в Харкові для педагогів з декількох регіонів країни. 19 та 20 червня у Києві відбулись тренінги для викладачів закладів вищої мистецької освіти. Навчання заплановані й в інших містах України. 

Серію тренінгів, що проходили в Києві, відкрила в.о. Голови Держмистецтв Ольга Россошанська. Вона зазначила, що отримані під час цього навчання фахівцями закладів мистецької освіти уміння і навички допоможуть їм краще реагувати на нові виклики сьогодення та сприяти налагодженню теплих і довірливих відносин зі студентами, що постраждали від дій ворога й потребують особливої уваги та підтримки.

Як вказують спеціалісти Українського Червоного Хреста, загальним результатом проведення цих тренінгів є підвищення готовності викладачів надавати ефективну першу психологічну допомогу студентам, сприяти їхньому ментальному благополуччю і забезпечувати безпеку навчального середовища. Крім того, цей тренінг поглиблює знання про психологічне здоров’я в навчальних закладах і сприяє створенню культури дбайливості та підтримки серед викладачів, студентів та учнів.

Серія тренінгів з Першої психологічної допомоги проводиться Українським Червоним Хрестом в рамках проекту «Підтримка психологічного здоров’я та психосоціальна підтримка переміщеного населення з України», що реалізується за підтримки Європейської комісії та Данського Червоного Хреста.

Вас може зацікавити

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони