Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

В Україні запровадять проведення на державному рівні щорічного «Тижня громадянського суспільства»

Кабінет Міністрів України затвердив запропонований Міністерством культури та інформаційної політики проєкт розпорядження про щорічне проведення на державному рівні «Тижня громадянського суспільства» в тиждень, що включає 15 вересня – Міжнародний день демократії, що відзначається за рішенням Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй.

Відповідне розпорядження було підтримане на засіданні Уряду.

«Розбудова розвиненої та демократичної країни неможлива без участі здорового громадянського суспільства у формуванні та реалізації державної політики. Проведення на державному рівні «Тижня громадянського суспільства» покликане створити всі необхідні сприятливі умови для цього», – зазначив Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

«Цьогоріч Тиждень громадянського суспільства відбудеться 11-17 вересня. Міністерство культури та інформаційної політики ініціювало це рішення на виконання Стратегії розвитку громадянського суспільства та після проведення консультацій з організаціями громадянського суспільства», – додав заступник Міністра культури та інформаційної політики з питань європейської інтеграції Тарас Шевченко.

Вас може зацікавити

«THE SOUND OF UKRAINE»: у Японії відбувся імерсивний концерт до другої річниці повномасштабної війни в Україні

У МКІП обговорили проєкти відновлення Одеси, які фінансуватиме Італія