Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

В Укрінформі презентували проєкт «Моя Незалежність»: історії людей, що творять нашу країну

1 грудня 2021 року в Укрінформі відбулась презентація проєкту «Моя Незалежність». Він підготовлений до 30-річчя Незалежності України Міністерством культури та інформаційної політики України за сприяння Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти.

Проєкт включає в себе короткі документальні фільми про кожну область України, Київ та Крим. Це 26 історій про 26 людей різного віку та професій. Герої, кожен з яких розповідає історію про свою незалежність.

«Проєкт про те, що означає незалежність для нас, українців. З різних сфер, з різним життєвим досвідом, різними історіями та різними спогадами. Але з внутрішніми особливими відчуттями та переживаннями щодо відновлення незалежності. Це історії сили духу, незламності, віри в краще, патріотизму. І головної риси, що об’єднує нас всіх: прагнення свободи», — розповів Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України.

У проєкті взяли участь: музикантка Ната Жижченко (ONUKA), письменник Сергій Жадан, телеведучий та громадський діяч Олександр Педан, акторки Наталя Сумська та Ірма Вітовська-Ванца, співак Валерій Харчишин, піаніст Олексій Ботвінов, Перша заступниця Міністра закордонних справ України Еміне Джапарова та громадська діячка Зоя Литвин.

«Символічна назва проєкту «МОЯ незалежність» переносить нас з рівня загальнодержавного на рівень особистісний, рівень героїв нашого сьогодення. І це важливе усвідомлення того факту, що незалежність починається з кожного з нас. Моя незалежність – це свобода бути собою» — зазначила Галина Григоренко, Голова Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти.

Тізер проєкту: https://www.youtube.com/watch?v=RatgPAHqeJM

Усі історії проєкту:

https://www.youtube.com/playlist?list=PL3o0RraBrtWCfh20RP-OclcDwkSxzbNRp

Вас може зацікавити

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду 

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду