Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Відбулася презентація грантової програми для креативних індустрій

6 вересня Міністерство культури та інформаційної політики України разом з програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» презентували грантову програму, якою можуть скористатися представники креативних індустрій. Адже у креативних індустріях є великий потенціал до економічного відновлення під час та після війни.  

«Під час зустрічей з колегами за кордоном ми часто чуємо, що українська креативність та стійкість вражає світ. Ми також спостерігаємо попит на український креативний продукт — світ відкриває для себе Україну в культурному, мистецькому, творчому аспектах. Але наші основні виклики — стійкість організацій та відтік талантів  — мусимо долати вже зараз, не чекаючи на перемогу. Де є можливість, реалокувати креативний бізнес, змінювати формати роботи. Ми вдячні нашим міжнародним партнерам, які вже підтримують малий та середній бізнес, і, зокрема, креативні індустрії», — зазначила Галина Григоренко, заступниця Міністра культури та інформаційної політики України.

Під час заходу програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» представила грантові можливості для підтримки безперервності та відновлення бізнесу у сфері креативних індустрій.

Програма підтримує бізнеси з ІТ, моди, виробництва меблів, текстилю, іграшок, крафтової продукції, фільмів та аудіовізуальних матеріалів. Грантоотримувачі можуть отримати кошти на релокацію та перезапуск бізнесу, закупівлю обладнання, розробку продукту та інновацій, відновлення ланцюгів постачання, маркетинг, торгові місії, покращення бізнес-процесів, цифровізацію, підготовку персоналу й інші напрями витрат.

Більше інформації про програму тут

Все про грантові можливості у презентації.

Крім того, Міністерство культури та інформаційної політики України презентувало результати дослідження про стан креативних індустрій під час війни. 

У події взяли участь близько 70 представників креативних бізнесів.

Вас може зацікавити

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду