Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Відбулось чергове засідання Експертної Ради з комунікацій безбар’єрності МКІП

23 травня відбулося засідання Експертної Ради з комунікацій безбар’єрності Міністерства культури та інформаційної політики України, де учасники обговорили ключові теми та завдання дослідження теми безбар’єрності.

Фото Антоніни Вишневської

Переглянути фотоальбом

Участь у засіданні взяли представники Офісу Президента, профільних Міністерств Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору, комунікаційники  міністерств, а також – комунікаційні експерти з міжнародних, українських громадських організацій та бізнес-спільноти.

Під час обговорення дослідження щодо ставлення до питань безбарʼєрності та політики ветеранів, голова Центру соціальних змін та поведінкової економіки Андрій Длігач зазначив, що рівень обізнаності з поняттям безбарʼєрності зростає. Крім того, переважна більшість опитаних українців вважають безбарʼєрність новою важливою цінністю для суспільства.

Радниця – уповноважена Президента України з питань безбар’єрності Тетяна Ломакіна, підбиваючи підсумки засідання, зазначила, що «Безбарʼєрність — це філософія суспільства без обмежень, що ґрунтується на визнанні, повазі та цінності кожної людини без винятку».

Нагадаємо, Експертна Рада з комунікацій безбар’єрності МКІП працює як незалежний дорадчий орган і обʼєднує комунікаційних експертів та фахівців органів влади, громадських організацій і бізнес-спільнот.

Вас може зацікавити

Президент України підписав законопроєкт про державну допомогу на придбання книжок та субсидії для книгарень

Президент України підписав законопроєкт про державну допомогу на придбання книжок та субсидії для книгарень

В Івано-Франківську стартував Шекспірівський фестиваль

В Івано-Франківську стартував Шекспірівський фестиваль