18 листопада на сцені палацу «Україна» відбувся Великий святковий ювілейний концерт до 80-ї річниці від дня створення Національного заслуженого академічного народного хору України імені Г. Г. Верьовки. У події взяв участь т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв.
![](https://mcip.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_3617-1024x683.webp)
Перед початком святкового концерту т. в. о. Міністра вручив державні нагороди та зачитав привітання від Президента України Володимира Зеленського: «Україна, яка як і пісня єднає українців на великій рідній землі, на всіх континентах. Дякую вам, за неповторність і колорити, за палітру емоції і враження, які ви щедро даруєте шанувальникам, за пісню, що допомагає нищити ворога і підтримує бойовий дух наших воїнів. Особлива вдячність за те, що опікуєтеся реабілітацією військових та реалізуєте благодійні проєкти. Бажаю невичерпного натхнення на добрі справи і щирої любові шанувальників на многії літа».
![](https://mcip.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_3531-1024x683.webp)
«Я щасливий, що моєю місією, моїм служінням сьогодні є сприяння цьому колективу, сприяння роботі тих людей, які присвятили себе мистецтву, які щоденно своєю працею звеличують нашу культуру, які несуть її в світи, несуть її в кожен куточок нашої країни. І усюди, де б не звучала наша пісня, завжди будуть лунати оплески, оскільки пісня України вічна! Вона завжди буде живою, як і буде такою наша країна. Віримо в неї, боремося за неї і пишаємося! Слава Україні!», — сказав Ростислав Карандєєв у вітальному слові.
![](https://mcip.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_3880-1024x683.webp)
Національний заслужений академічний народний хор України імені Г. Г. Верьовки — видатний музичний колектив з багатовіковою історією та визначним внеском у розвиток української культури. Офіційно заснований у 1943 році, хор став важливим амбасадором української музичної спадщини у світі.
![](https://mcip.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_3766-1024x683.webp)
Цей концерт став не тільки мистецькою подією, а й нагадуванням про те, що культурна спадщина України є живою та вражаючою. Національний хор імені Г. Г. Верьовки продовжує об’єднувати серця українців та любителів музики в усьому світі.