Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Відійшов у вічність народний артист України Віталій Білоножко

9 січня помер відомий співак і народний артист України Віталій Білоножко. 

Разом з дружиною, народною артисткою Світланою Білоножко, він був засновником і організатором періодичного Міжнародного фестивалю родинної творчості «Мелодія двох сердець».

Артист народився 11 червня 1953 року у селі Слобода Буринського району на Сумщині. Навчався в Сумському музичному училищі на диригентсько-хоровому факультеті, Київській Державній консерваторії за класом вокалу. 

Віталій працював у Чернігівській філармонії, солістом Київського театру естради на Подолі, Держтелерадіо України. Брав участь у Днях культури України в 25 країнах світу, зокрема у США, Канаді, Китаї, Великій Британії, Франції, Німеччині, Японії та інших.

Віталій Білоножко отримав звання народного артиста України в грудні 1995 року. Також він є лауреатом багатьох всеукраїнських та міжнародних пісенних фестивалів і конкурсів, багаторазовим дипломантом музичної премії «Шлягер року».

За високу професійну майстерність та вагомий внесок у розвиток та популяризацію української пісні артист був нагороджений Міжнародним орденом Миколи Чудотворця (1998) та «Президентською Нікою» (1997). Білоножко є кавалером орденів Ярослава Мудрого V ступеня (2003), «За заслуги» III ступеня (2008), «За заслуги» II ступеня (2013).

Співчуття рідним та близьким артиста. Вічна памʼять!

Вас може зацікавити

Члени нового складу Наглядової ради Українського культурного фонду запропонували 3 кандидатури на посаду Голови УКФ

Агир ава ве Кайтарма – традиційний танець кримських татар відтепер нематеріальна культурна спадщина України