Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Відтепер можна адресно допомогти закладу культури, що постраждав під час війни

Зусиллями команди волонтерів, за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики і Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, створено благодійний проєкт «Save the Spot», що має на меті допомогти постраждалим від війни організаціям культурного сектору України.

Save the Spot – це платформа, на якій кожен охочий може зробити пожертву та допомогти обраному музею, бібліотеці, будинку культури, зоопарку й багатьом іншим, які наразі потребують допомоги.

Зорієнтована платформа на отримання допомоги в основному від іноземців, оскільки сам сайт виключно англомовний, однак допомагати можуть абсолютно всі бажаючі.

Вся сума відправляється безпосередньо на рахунок отримувача, а «Save the Spot» не отримує прибутку та не утримує комісію з переказів.

Як вказують розробники: «Ми знаємо як важко сфера культури переживає часи війни та вважаємо, що підтримувати цей сектор є надзвичайно важливим. Наша команда створила інструмент, який дасть змогу людям з різних країн, для яких культура є важливою частиною життя, допомогти зберегти культурно-історичну спадщину України».

Музеї, театри, будинки культури, галереї та інші організації, які вже зареєструвалися на платформі, уже почали приймати пожертвування від іноземців, які відвідали сайт.

У разі якщо ваша організація потребує допомоги, і ви хотіли б підключитися до платформи «Save the Spot», зв’яжіться з розробниками надіславши листа на [email protected] або [email protected].

Вас може зацікавити

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду