Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Відтепер проєкт «Авангардна історія України» можна побачити в Амстердамі

Інтерактивна інсталяція розповідає про історію, культуру та надбання України. Вона має на меті ближче познайомити європейців з нашою країною.

 

У межах проєкту було створено сторінку в соціальній Instagram – avantgardestory.ua, на якій через притаманні українцям риси: креативність, жага до пригод, авангардизм, демократичність, освіченість, підприємливість, мелодійність, сміливість, завзятість — можна познайомитися з цікавими фактами тисячолітньої української історії. 

Так, за ініціативи Міністерства культури та інформаційної політики спільно з Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти, Міністерством закордонних справ України та агенцією Havas Engage кілька місяців тому розпочалась інформаційна кампанія «Авангардна історія України». Вона має на меті через мову художнього образу та фактів, що відображають багатогранність України, познайомити європейців з нашою країною.

Інтерактивні інсталяції вже побували в Брюсселі та Парижі. Зараз інсталяцію можна побачити у Відні й Амстердамі. На черзі ще кілька великих міст.

 

Вас може зацікавити

У Швейцарії розпочався Глобальний Саміт миру, ініційований Україною

У Швейцарії розпочався Глобальний Саміт миру, ініційований Україною

«Погляд крізь час»: у Києві відкрилась персональна виставка Валерія Франчука

«Погляд крізь час»: у Києві відкрилась персональна виставка Валерія Франчука