22 липня відбувся допрем’єрний показ останнього епізоду шоу «Відвал ніг або All інклюзив». Цей проєкт демонструє, як важливо долати бар’єри на всіх рівнях, аби кожен та кожна могли жити повноцінно.
![](https://mcip.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-23-at-12.06.46-2-768x1024.jpeg)
Протезований військовий Олександр Будько з позивним «Терен» виступив ведучим тревел-шоу, де він подорожує Україною та досліджує міста на безбар’єрність разом з медійними друзями. Олександр та гості, сидячи у кріслах колісних відвідують найбільш відомі туристичні маршрути, пам’ятки, музеї.
![](https://mcip.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-23-at-12.06.46-1-768x1024.jpeg)
Шоу поєднало гумор та серйозний погляд на проблему інклюзивності в Україні. Проєкт — це не просто розвага, а заклик до змін. Саме сьогодні необхідно подбати про те, щоб кожен українець, незалежно від його фізичних можливостей, мав рівні права та можливості.
![](https://mcip.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-23-at-12.06.46-3-921x1024.jpeg)
Ветерани та ветеранки, люди з інвалідністю мають бути активно залучені до реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, яка реалізується за ініціативи Першої Леді України Олени Зеленської.