Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Внаслідок ракетних ударів пошкоджено Харківський музичний ліцей

14 травня внаслідок ракетних ударів російських військ по історичному центру Харкова від детонації було зруйновано стелю в одному з фортепіанних класів Харківського державного музичного ліцею. Безпосередньо в цьому класі багато років працювала видатна піаністка та педагог Регіна Горовиць.

“У 2021 році завдяки меценатам, які подарували ліцею дев`ять роялів найкращої фірми Steinway & Sons, ліцею було присвоєно міжнародний статус All-Steinway School, першому в Україні. Але для орків це не має ніякого значення, бо руйнуючи наше культурне та історичне надбання, вони тим самим відкривають своє справжнє обличчя – обличчя невігласа, дикуна та варвара”, – зазначив Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики.

Харківський державний музичний ліцей  один з провідних музичних навчальних закладів України.Він має 80-річну історію. Серед випускників ліцею такі видатні діячі української та світової культури як Левко Колодуб, Аллін Власенко, Марія Єщенко, Володимир Лукашев, Валерій Соколов та багато інших. 

Нагадаємо, Міністерство культури та інформаційної політики станом на 14 травня зафіксувало 331 епізод воєнних злочинів росіян проти культурної спадщини України.

 

Вас може зацікавити

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду