Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Вийшов друком другий номер спецвипуску газети «Гривна» для деокупованої Херсонщини

Міністерство культури та інформаційної політики разом з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Державною службою спеціального зв’язку, Міністерством оборони та редакцією газети «Гривна» випустили другий спецвипуск газети для поширення серед населення деокупованих територій Херсонської області. Адже українці, які вийшли з окупації рф мають широку потребу отримувати правдиву та актуальну інформацію від української влади. 

«Продовжуємо поновлювати та укріплювати український інформаційний простір на деокупованих територіях. Водій, який віз газету «Гривна» в Херсон, потрапив під обстріл. Проте свіжий номер газети вже в місті. Узгодили логістику передачі газети до ОВА. Це вже другий номер херсонської газети після визволення міста. Кожен випуск постокупаційних газет – це робота багатьох сторін – видавництва, логістики, державних організацій, донорів. Та головне – це наші люди, які й під обстрілами доставляють до українців інформацію. За нами правда, значить за нами сила та перемога», – зазначив Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України.

В газеті є звернення Міністерства оборони України, корисна інформація щодо лікарень, пунктів гуманітарної допомоги, аптечних закладів та інше, а також різноманітні корисні поради. Наприклад, як бути, якщо розбило вікна вибухом.

Газета поширюється на деокупованих територіях Херсонської області, а саме: в територіальних громадах Херсонського та Бериславського району.

«Також ми випускаємо газети для Ізюма, Лимана, Барвінкового, Бахмута, Херсона, Снігурівки, Золочева, Харкова. Незабаром вийдуть друком тиражі ще кількох видань на деокупованих територіях», – розповів Міністр.

Вас може зацікавити

Президент України підписав законопроєкт про державну допомогу на придбання книжок та субсидії для книгарень

Президент України підписав законопроєкт про державну допомогу на придбання книжок та субсидії для книгарень

В Івано-Франківську стартував Шекспірівський фестиваль

В Івано-Франківську стартував Шекспірівський фестиваль