Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Визначено переможця на премію за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини

Днями відбулося засідання Комітету з присудження премії за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини.

Цьогорічними претендентами на здобуття премії стали: Аджієва Есма Рамзіївна, Голова Громадської організації «Алєм»; Гаркавченко Олександр Іванович, керівник гуртка «Художня кераміка» Одеського міського палацу дитячої та юнацької творчості; Шкрібляк Микола Миколайович, директор Буковинського центру культури і мистецтва.

За результатами таємного голосування Комітетом прийнято рішення присудити премію за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини у 2023 році Гаркавченку Олександру Івановичу – керівнику гуртка «Художня кераміка» Одеського міського палацу дитячої та юнацької творчості.

Довідково

Премія за збереження нематеріальної культурної спадщини була встановлена постановою Кабінету міністрів України від 23 листопада 2016 року № 841 «Про премії за досягнення у сфері культури і мистецтва». Цю нагороду отримують фахівці у галузі фольклору, етнографії, науки, а також ті, хто працює над виявленням, фіксацією, збереженням та популяризацією етнокультурної спадщини українського народу, включаючи фольклорні колективи, солістів, майстрів-викладачів і керівників дитячих творчих шкіл народних художніх промислів.

Вас може зацікавити

Члени нового складу Наглядової ради Українського культурного фонду запропонували 3 кандидатури на посаду Голови УКФ

Агир ава ве Кайтарма – традиційний танець кримських татар відтепер нематеріальна культурна спадщина України