Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Євробачення-2023: представника від України вже цього місяця можна буде обрати у Дії

1 грудня Суспільне Мовлення презентувало пісні та провело жеребкування фіналістів Національного відбору на Пісенний конкурс Євробачення-2023. Пресконференція відбулася у «Медіацентрі Україна – Укрінформ» за участі представників Суспільного Мовлення, «Старлайт Продакшн», «Дії» та фіналістів Нацвідбору на Євробачення-2023.

За право представляти Україну в Ліверпулі змагатимуться десять артистів. Порядок виступів фіналістів Нацвідбору на Євробачення-2023:

1. Moisei – «I’m Not Alone»

2. OY Sound System – «Ой, тужу»

3. DEMCHUK – «Alive»

4. Jerry Heil – «WHEN GOD SHUT THE DOOR»

5. FIINKA – «Довбуш»

6. KRUTЬ – «Колискова»

7. Tember Blanche – «Я вдома»

8. Angelina – «Stronger»

9. 2TONE – «Квітка»

10. TVORCHI – «Heart of Steel»

Цьогоріч обирати кандидата від України на пісенний конкурс у Ліверпулі зможе кожен охочий у Дії — без реєстрації та смс.

Суспільне Мовлення отримало на Нацвідбір майже 400 заявок, а лонглист містив 36 учасників. Фінал Національного відбору на Євробачення-2023 відбудеться 17 грудня у форматі телевізійного концерту в прямому ефірі. Виробництвом телеверсії займатиметься «Старлайт Продакшн». Під час прямого ефіру всі охочі зможуть обирати фаворита в Дії.

Опитування в Дії реалізовуватиметься завдяки Міністерству цифрової трансформації України спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України, а також Суспільному Мовленню.

Нагадаємо, восени в застосунку вже обрали журі Нацвідбору на Євробачення. Так, майже 500 тисяч українців долучилися і обрали трійку журі. Це перший випадок в історії конкурсу, коли саме громадяни обрали, хто займе суддівське крісло.

 

Вас може зацікавити

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду 

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду