Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

За 11 місяців контент телеканалу FREEДOM в інтернеті переглянули понад 6 млрд разів

За 11 місяців сумарна кількість переглядів контенту російськомовного інформаційного марафону FREEДОМ у соціальних мережах та партнерських каналах перетнула позначку у 6,03 млрд. Лише за січень поточного року матеріали телеканалу у діджитал переглянули 477 млн разів.

FREEДОМ в YouТube продовжує формувати довкола себе стійке ядро пріоритетної цільової аудиторії. Натомість глядачі з України часто не потрапляють в ТОП–5 за переглядами. 

У ТОП міст за переглядами: Москва, Санкт-Петербург, Краснодар та Єкатеринбург. У рейтингу ТОП-10 країн за переглядами Україна знаходиться на 10 місці (0,8% аудиторії). У рейтингу переглядів за містами – жодне українське місто не увійшло в ТОП-50.

Довідково

Телеканал іномовлення України FREEДOM створений для тих, хто розмовляє російською мовою та шукає правду про те, що відбувається в Україні, Східній Європі, росії та світі. FREEДОМ присутній у понад 700 кабельних, DTH, IPTV мережах у 44 країнах світу, а також у пакетах 10 ОТТ-платформ, які здійснюють транскордонне надання телевізійних послуг. Станом на сьогодні приблизна потенційна телевізійна аудиторія телеканалу становить понад 80 млн домогосподарств.

Вас може зацікавити

Члени нового складу Наглядової ради Українського культурного фонду запропонували 3 кандидатури на посаду Голови УКФ

Агир ава ве Кайтарма – традиційний танець кримських татар відтепер нематеріальна культурна спадщина України