Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

За журі Нацвідбору на Євробачення-2023 можна проголосувати в Дії

Вперше в історії проведення Національного відбору на Євробачення всі охочі можуть долучитися не тільки до голосування за представника від України, а й за склад журі Нацвідбору конкурсу. 

Впродовж тижня — з 31 жовтня до 7 листопада 10:00 у мобільному застосунку Дія триватиме опитування щодо кандидатів у журі на Національний відбір Пісенного конкурсу Євробачення-2023.

«Євробачення — це конкурс, який об’єднує людей з усіх куточків світу в будь-які часи. Українці давно полюбили цей пісенний конкурс, адже завжди були, є і будуть частиною європейської сім’ї. Сьогодні всі охочі можуть голосувати не тільки за представника від України, а й за склад журі Нацвідбору конкурсу. Участь у голосуванні можна взяти і за кордоном. В нашій країні важлива думка кожного, і є передові технологічні можливості висловити її з будь-якого куточка світу», – сказав Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики України. 

Кожен українець зможе віддати тільки один свій голос за члена журі, якого він обере зі списку кандидатів. Щоб проголосувати, потрібно відкрити застосунок Дія у розділі «Послуги» натиснути на «Опитування».

Далі потрібно обрати одного серед кандидатів:

  • Джамала — співачка та авторка пісень. Володарка «Нагороди за визначне лідерство артиста» від Атлантичної ради США 2022 року та переможниця Пісенного конкурсу Євробачення-2016.

  • DZIDZIO (Михайло Хома) — співак, автор пісень, актор, кінорежисер, продюсер, фронтмен та засновник гурту «DZIDZIO». Заслужений артист України, амбасадор Національної збірної України з футболу.

  • Тіна Кароль — співачка, композиторка. Народна артистка України. Володарка двох Національних премій «За внесок у розвиток музичної індустрії України», авторка проєкту на підтримку молодих виконавців «Молода кров» . 

  • Злата Оґнєвіч — співачка, авторка, композиторка. На Євробаченні-2013 посіла третє місце. Переможниця шоу «Маска» і героїня другого сезону шоу «Холостячка». Нагороджена Орденом Княгині Ольги 3 ступеню.

  • Катерина Павленко (Monokate) — співачка, фольклористка, сонграйтерка, композиторка. Фронтвумен гурту Go_A, який здобув 5-е місце на Євробаченні-2021 у Роттердамі.

  • Юлія Саніна — фронтвумен рок-гурту The HARDKISS. Авторка пісень, композиторка. Була у журі та наставницею талант-шоу «X-Фактор», учасницею телешоу «Танці з зірками».

  • Костянтин Томільченко — креативний продюсер телешоу «Україна має талант», «Х-Фактор», «Маска». Хореограф, суддя шоу «Танцюють всі». Неодноразово був режисером-постановником хореографії до пісень українських артистів на Євробаченні.

  • Тарас Тополя — лідер гурту «Антитіла». Доброволець 130 батальйону Сил територіальної оборони ЗСУ. Волонтер, співзасновник благодійного фонду «АНТИТІЛА».

  • Валерій Харчишин — рок-музикант, лідер гурту «Друга Ріка». Актор театру та кіно, продюсер. Гендиректор ГО «Українська агенція з авторських та суміжних прав».

За результатами голосування буде сформовано рейтинг кандидатів у журі. Трьом членам журі, які наберуть найбільше голосів, буде запропоновано підписати угоду із Суспільним Мовленням.

У разі, якщо хтось із трійки з найвищим рейтингом через вагомі причини не зможе підписати угоду, то членом журі стане наступний кандидат за рейтинговим списком результатів голосування. Після підписання угоди трійка буде оголошена публічно.

Обране журі разом з глядачами голосуватиме у фіналі Нацвідбору за представника України на Пісенному конкурсі Євробаченні-2023.

Зазначимо, 27 жовтня Суспільне оголосило лонглист із 36 учасників Нацвідбору на Євробачення-2023. Фінал Національного відбору на Пісенний конкурс Євробачення-2023 відбудеться 17 грудня у форматі телевізійного концерту в прямому ефірі.

67-й Пісенний конкурс Євробачення у травні наступного року прийматиме Ліверпуль.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

 

Вас може зацікавити

Вперше щодо України КВС чітко і недвозначно офіційно сформулював причини загроз для культурної спадщини – «повномасштабне вторгнення рф»

Вперше щодо України КВС чітко і недвозначно офіційно сформулював причини загроз для культурної спадщини – «повномасштабне вторгнення рф»

Бойківська писанка, львівське дзвонарство, культура приготування «засипаної капусти», «городоцький шов» відтепер у Нацпереліку нематеріальної культурної спадщини

Бойківська писанка, львівське дзвонарство, культура приготування «засипаної капусти», «городоцький шов» відтепер у Нацпереліку нематеріальної культурної спадщини