Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Заява Міністерства культури та інформаційної політики України щодо Костелу святого Миколая

Інформація, яка була розповсюджена деякими засобами масової інформації, про те, що Костел святого Миколая у Києві передали Римсько-католицькій церкві, не відповідає дійсності.

Наразі Міністерство культури та інформаційної політики України та Релігійна організація “Релігійна громада Парафія Святого Миколая Київсько-Житомирської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м. Києві” співпрацюють на підставі Меморандуму щодо збереження та відновлення Костелу святого Миколая по вул. Великій Васильківській, 75 у м. Києві.  

Меморандум не передбачає будь-яких фінансових та майнових зобов’язань Сторін одна перед одною та відносно третіх осіб. Робота в напрямку реалізації Меморандуму ведеться, але у зв’язку зі збройною агресією росії він не зміг бути реалізованим в повному обсязі та в зазначені терміни.

МКІП знаходиться у пошуку репетиційних залів та приміщень для концертів Національного будинку органної та камерної музики та переміщення Національного будинку органної та камерної музики. Наразі питання не є врегульованим, а значить Костел святого Миколая не може бути переданий Парафії Римсько-католицької церкви в постійне користування. Попри це, немає жодних перепон для проведення богослужінь Парафії Святого Миколая Київсько-Житомирської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви. 

МКІП просить засоби масової інформації не розповсюджувати неперевірену інформацію. 

Вас може зацікавити

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму