Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Заява щодо рішення ЄМС про відмову проведення Євробачення-2023 в Україні

Україна не згодна з характером прийняття рішення Європейської мовної спілки, коли нас поставили перед фактом без обговорень можливостей інших варіантів. Україна вважає, що має всі підстави на проведення подальших перемовин та знаходження спільного рішення, яке буде задовольняти всі сторони. 

Про це йдеться у спільній заяві міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка, голови правління АТ «НСТУ» Миколи Чернотицького та переможців Євробачення 2004, 2016 і 2022 років – Руслани Лижичко, Джамали та Олега Псюка (гурт Kalush).

Україна чесно виграла Євробачення-2022 та виконала наразі всі умови в зазначені терміни щодо процесу погодження його проведення в Україні – надала відповіді та гарантії по безпековим нормам та можливі місця проведення конкурсу. 

«Проведення Євробачення-2023 в Україні – це потужний сигнал для всього світу, що він підтримує Україну зараз. Ми будемо вимагати змінити це рішення, тому що вважаємо, що зможемо виконати всі взяті на себе зобов’язання, про що було неодноразово наголошено Європейській мовній спілці. Тому ми вимагаємо додаткових перемовин щодо проведення Євробачення-2023 в Україні», – йдеться у заяві.

 

Вас може зацікавити

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду