Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Заявки на участь у конкурсі експертів з відбору Куратора українського павільйону на 60-й Венеціанській бієнале прийматимуться до 7 квітня

До 7 квітня продовжено термін прийому заявок на участь у конкурсі експертів до складу конкурсної комісії з відбору Куратора українського павільйону на 60-й Венеціанській бієнале сучасного мистецтва 2024 року.

Конкурс з відбору Куратора українського павільйону на 60-й Венеціанській бієнале-2024 оголошено Міністерством культури та інформаційної політики 10 березня 2023 року. Його мета – формування конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору Куратора українського павільйону на 60-й Венеціанській бієнале сучасного мистецтва 2024 року.

Конкурс проводиться відповідно доПорядку відбору Куратора національного культурного проекту для представлення України на Венеціанській бієнале сучасного мистецтва, затвердженого наказом Міністерства культури України від 04 липня 2016 року № 498, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 липня 2016 року за № 1032/29162, зі змінами, внесеними наказом Міністерства культури України від 26 лютого 2019 року  № 138, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20 березня 2019 р. за № 276/33247

До участі у конкурсі запрошуємо громадян України:

  • незалежних фахівців у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування,
  • членів професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону,
  • членів міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури.

Подавати свою кандидатуру до складу конкурсної комісії не можуть представники організацій, які планують змагатися за право бути Куратором (з метою уникнення конфлікту інтересів).

Необхідні документи:

  • заява від кандидата;
  • професійне CV;
  • рекомендаційні листи.

7 членів конкурсної комісії буде відібрано з поданих кандидатур за принципами гендерної рівності, географічного розмаїття, фахового розмаїття та на основі професійної компетентності та досвіду кандидатів.

Документи надсилаються на електронну адресу [email protected] та/або приймаються у паперовому вигляді за адресою м.Київ, вул.І.Франка, 19.

Контактна особа – Оксана Козлова ([email protected]).

Вас може зацікавити

Анастасія Бондар взяла участь у дискусії про українську культурну спадщину в рамках Ukraine Recovery Conference — 2024

Анастасія Бондар взяла участь у дискусії про українську культурну спадщину в рамках Ukraine Recovery Conference — 2024

«Мистецька фортеця»: у Харкові відбулись концерти квартету баяністів «Rizol Quartet»

«Мистецька фортеця»: у Харкові відбулись концерти квартету баяністів «Rizol Quartet»