Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Заява МКІП щодо неправомірних дій журналіста 24 каналу Олексія Печія

22 грудня український ведучий 24 каналу Олексій Печій на своїй сторінці у Фейсбук заявив, що не планує повертатися до України після відрядження на Саміт ЄС у Брюсселі. МКІП засуджує дії вказаного працівника медіа, адже вони є прямим порушенням законодавства та заяви, яку він підписав перед відрядженням.

МКІП підтримує діяльність українських митців та журналістів за кордоном та сприяє їх внеску в культурній та інформаційній боротьбі з агресором. Роль культурної дипломатії та інформаційної роботи за кордоном є надзвичайно важливою для донесення світові правди про війну в Україні. І тут важко недооцінити роботу українських культурних діячів та медійників. Міністерство будує відносини зі спільнотою на засадах довіри один до одного.

Кожен, хто виїжджає за кордон задля виконання тієї чи іншої культурно-інформаційної місії в обовʼязковому порядку подає великий пакет документів та підписує заяву, яка зобовʼязує до повернення в Україну одразу після завершення відрядження.

«Цей поодинокий випадок  ніяким чином не має кидати тінь на інших українських журналістів, які щоденно працюють для привернення уваги світової спільноти до війни в Україні. Ми пишаємося тими людьми, які втримують Україну у світовому порядку денному», – зазначив Ростислав Карандєєв, т.в.о. Міністра культури та інформаційної політики України.

Вас може зацікавити

До 10-річчя спротиву російській агресії в Національному музеї історії України відкрилась виставка «33/10»

МКІП пропонує використовувати єдину айдентику до 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка