Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Збереження культурної спадщини та підтримка мистецької освіти в Україні – пріоритети МКІП на наступний рік, – Ростислав Карандєєв

Про це т. в. о. міністра культури та інформаційної політики України заявив під час спілкування з журналістами в пресцентрі Укрінформу.

Він також зазначив: «На наступний рік кошти, згідно з тими показниками, які були доведені Міністерством фінансів, будуть менші, ніж на цей рік десь на 160 млн гривень. Сума становитиме трохи більше ₴8 мільярдів на всю галузь».

За його словами, понад 85% цих коштів спрямують на оплату праці та забезпечення роботи українських митців, інша частина піде на оплату комунальних послуг. Всі інші кошти підуть на заходи з охорони та збереження культурної спадщини, підтримку мистецької освіти в Україні.

«Міністерство культури та інформаційної політики, формуючи бюджетний запит на наступний рік, визначило для себе, між іншим, два пріоритети. Передусім ми стараємося забезпечити максимально всі потреби наших установ і організацій у реалізації заходів з охорони, збереження та утримання нашої спадщини. Другий пріоритет – це питання мистецької освіти: планування того майбутнього, що за 5-10 років має відповідати рівню, який в нас був перед війною», – підкреслив Ростислав Карандєєв.

Вас може зацікавити

У Києві відбулась церемонія вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності

Працівники МКІП взяли участь у тренінгу з ментального здоров’я та подолання емоційного вигорання