Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Збереження об’єктів культурної спадщини та інформаційна робота на прифронтових і деокупованих територіях — пріоритети МКІП на 2024 рік 

Про основні завдання МКІП на 2024 рік т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв розповів в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна»

«Збереження та відновлення – це виклик номер один. Збереження об’єктів спадщини, цифровізація, збереження кадрів, захист наших інтересів на міжнародній арені», – зазначив він. 

Також т. в. о. Міністра підкреслив, що другим викликом є реалізація проектів, пов’язаних з воєнною тематикою, а також дерусифікація та декомунізація простору. Третім пріоритетом для МКІП є розвиток мистецької освіти.

«Що стосується інформаційної політики, то протидія російській дезінформації в Україні та в світі, поширення українських наративів – залишається нашим основним пріоритетом», – акцентував Ростислав Карандєєв. 

Він додав, що посиленої уваги від держави потребує інформаційна робота держави на деокупованих та прифронтових територіях. 

Вас може зацікавити

УІК проведе акцію «Національний тиждень читання. Тиждень поезії»

«Книгарня «Є» стала партнером проєкту «Книга на фронт»