Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Земельна ділянка університету імені І. К. Карпенка-Карого: справа дійшла до апеляційного суду

Держава, яку за зверненням МКІП, представляє Офіс Генерального прокурора України, оскаржить у апеляційному суді рішення Господарського суду на користь Прат «Зодча Діадема» щодо  земельної ділянки по вулиці Євгена Коновальця (Щорса), 18 у місті Києві. 

МКІП закликає громадськість підтримати позицію щодо недопущення відчуження земельної ділянки!

Розгляд апеляційної скарги вібудеться 6 березня о 10 годині в Північному апеляційному суді міста Києва за адресою: місто Київ, вул Шолуденка, 1 а.

Фактично рішення Господарського суду м. Києва позбавило державу права розпоряджатись її майном. Йдеться про відчуження державного нерухомого майна та земельної ділянки державної форми власності. Її користувачами наразі є Київський національний університет театру кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого та ДП «Укркінохроніка». А вони, своєю чергою, відносяться до сфери управління Міністерства культури та інформаційної політики України.

Нагадаємо, у 2004 між Укркінохронікою та ПАТ «Зодча Діадема» було укладено договір про інвестування реконструкції студії з надбудовою головного корпусу для офісних приміщень та будівництво житлового комплексу за адресою: м. Київ, вул. Євгена Коновальця (Щорса), 18, у подальшому були укладені додаткові угоди до цього договору. Документ передбачав, що забудовник погасить заборгованість кіностудії та проведе її ремонт, а натомість отримає право побудувати на території студії житловий комплекс. Однак МКІП, без згоди якого була укладена угода, та прокуратура звернулися до суду, щоб визнати договір недійсним. 

Внаслідок виконання умов Договору, додаткових угод та договорів до нього відбудеться фактичне відчуження державного нерухомого майна та земельної ділянки. Це порушує інтереси держави в особі МКІП, Державного агентства України з питань кіно, Київської міської державної адміністрації, Університету та Студії. До процесу в якості третьої особи без самостійних вимог залучений Фонд державного майна України.

Вас може зацікавити

США виділяють гроші на терміновий друк дитячих книг в Україні, – Володимир Зеленський

США виділяють гроші на терміновий друк дитячих книг в Україні, – Володимир Зеленський

ПЦУ вперше провела літургію в Троїцькій надбрамній церкві

ПЦУ вперше провела літургію в Троїцькій надбрамній церкві