Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Журналістку «Страна.ua» виключено з шорт-листу премії для молодих журналістів від Thomson Foundation

На прохання Міністерства культури та інформаційної політики України Thomson Foundation виключило дописувачку проросійського видання «Страна.ua» з шорт-листу премії для молодих журналістів.

Учора стало відомо, що серед номінантів на премію Thomson Foundation Young Journalist Award опинилась Анастасія Товт – дописувачка проросійського видання «Страна.ua», яке тривалий час просувало проросійські наративи, дискредитувало Україну та підтримувало російську агресію проти України. 

У відповідь на це рішення журі, МКІП звернулося до фундації з вимогою виключити Анастасію з шорт-листа. Сьогодні ми отримали позитивну відповідь і висловлюємо вдячність фундації за оперативне реагування. 

«Можливо, особисто Анастасія Товт має проукраїнську позицію. Але факт того, що вона працює на видання, яке заблоковане в Україні згідно Указу Президента України №376/2021 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 серпня 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» за вищезгадану проросійську діяльність, виключає можливість її присутності в шорт-листі поважної премії», – зазначив Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики.

МКІП дякує за непохитну позицію Олесі Біді та редакції hromadske, а також іншим журналістам, які сьогодні об’єктивно висвітлюють події в Україні, не грають на руку агресору та жодним чином, на відміну від «Страна.ua», не підтримують військову агресію рф проти України.

Вас може зацікавити

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму