Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

10 вересня – 28 листопада буде проведено міжнародний конкурс «Корейська міжнародна бієнале кераміки 2021»

Інформуємо, що 10 вересня – 28 листопада 2021 року у Республіці Корея буде проведено міжнародний конкурс «Корейська міжнародна бієнале кераміки 2021» (КІСВ 2021).

КІСВ проводиться з 2001 року та є одним із найпрестижніших заходів у сфері кераміки у всьому світі. У 2021 році формат КІСВ перетвориться на відкритий конкурс творів мистецтва. Виставка робіт буде проводитися, як в режимі он-лайн, так і в Музеї сучасного керамічного мистецтва Gyeonggi Museum of Contemporary Ceramic Art.

У конкурсі беруть участь сучасні твори мистецтва, створені з використанням глини (кераміки) в таких жанрах, як скульптура, ремесло, живопис, фотографія та відеомистецтво однією особою або командою митців. Кількість заявлених робіт – не більше 3. Витвір мистецтва має бути створений протягом останніх 3 років та не повинен мати нагороди на національному або міжнародному рівні. Обов’язковою вимогою є не перевищення допустимих розмірів виробу: 250 см – висота, 250 см – довжина, 250 см – ширина.

Для участі у конкурсі необхідно подати зображення витвору мистецтва на попередній онлайн-відбір на офіційному веб-сайті: www.kicb.co.kr. Термін подачі заявок 1-31 січня 2021. Більш детальну інформацію про захід та умови участі можна отримати за посиланням.