Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

5 вересня відбудеться спільний мистецький проєкт Львівської національної філармонії ім. М. Скорика та Академічного симфонічного оркестру «ІNSO-Львів» презентація-концерт CD «BRIDGES» до 30-ї річниці Незалежності України

5 вересня 2021 року о 18:00 в приміщенні Львівської національної філармонії відбудеться спільний мистецький проєкт Львівської національної філармонії ім. М. Скорика та Академічного симфонічного оркестру «ІNSO-Львів» презентація-концерт CD «BRIDGES» до 30-ї річниці Незалежності України.

Проєкт BRIDGES має на меті поєднати минуле та сьогодення, продемонструвати сучасникам культурну спадщину України, зберегти для нащадків віднайдені доробки українських композиторів.

В рамках першого концерту відбудеться презентація першого диску з серії BRIDGES, в якому презентуватимуть твори українських композиторів Андрія Гнатишина, Василя Барвінського та Антіна Рудницького, яких підтримав і з якими спілкувався Андрей Шептицький.

Дослідницька робота триває і її результати будуть втілені в наступних музичних релізах в межах проєкту BRIDGES, яким в своєму сегменті втілюватиметься філософія Андрея Шептицького.