Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Джапарова на відкритті ArtHub для іноЗМІ: «Ми б хотіли розповісти про незвичайну Україну»

1 травня в ArtHub ІА «Укрінформ», починаючи ряд заходів для міжнародних журналістів до «Євробачення 2017», відбулося відкриття виставки «WOW, Ukraine!», що розповідає неймовірні факти про Україну.
Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова на урочистому відкритті заявила: «Ми хотіли зробити ArtHub Укрінформу додатковим залом для відпочинку та роботи, зручності та комфорту.

Півтори тисячі іноземних журналістів приїдуть до Києва в рамках Євробачення, тому ми б хотіли їм розказати про Україну не тільки через призму політики, окупації та війни, але й культурну, європейську, сучасну – незвичайну Україну».

Перший заступник зазначила, що 6-7 травня, в рамках організованих МІП і Укрінформом заходів, іноземних журналістів познайомлять із традиціями та культурою кримськотатарського народу. «Джамала перемогла з піснею про історію кримськотатарського народу, а про те, що це за народ, який його побут, традиції та культура, мова, ніхто не знає. Тому ми покажемо речі, які розкажуть про цей народ не тільки під кутом репресій, які є сьогодні в Криму», – наголосила Джапарова.

Нагадаємо, з 1 по 14 травня ArtHub ІА «Укрінформ» буде однією з локацій, які будуть задіяні під час проведення пісенного конкурсу, що виступить майданчиком для роботи та спілкування представників іноземних ЗМІ. У цей період, із метою покращення іміджу України у світі, Міністерство інформаційної політики України та Укрінформ планують проведення заходів із презентації та популяризації українських етнічних, історичних і культурних надбань за участі волонтерів та організацій.