Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Фахівець зі стратегічних комунікацій Аліна Фролова стала радником Міністра інформаційної політики України

У Міністерстві інформаційної політики України новий радник – фахівець зі стратегічних комунікацій  Аліна Фролова.

Аліна Фролова має п’ятнадцятирічний досвід у галузі стратегічних комунікацій та досвід роботи з провідними міжнародними та українськими компаніями, голова Правління МАМІ (Міжнародної асоціації маркетингових ініціатив), член Правління ВРК (Всеукраїнської рекламної коаліції, постійний спікер маркетингових, економічних і політичних форумів, конференцій, співзасновник і координатор напряму «Південь та Схід» Українського кризового медіа-центру. 

«За останній рік життя кожного з нас змінилося. Моє також. Велику долю свого часу я приділяю волонтерству, соціальній активності, намагаючись накопичені професійні знання спрямувати на підсилення та розбудову держави. Моя мета – жити в комфортній і зрозумілій країні, якою я можу пишатися. Тому я й приянала пропозицію про співпрацю з МІП. Сподіваюсь, що зусилля, які докладає кожен з нас сьогодні, дадуть плідні результати і ми змінимо своє життя своїми ж руками”, – поділилася враженнями Аліна Фролова.

Заступник Міністра Тетяна Попова зазначила: «Знаю Аліну як професіонала комунікаційного сектору вже років 10, працювати щоденно разом ми почали в групі “Схід” УКМЦ з березня минулого року. Аліна народилася у Краматорську, тому чудово розуміє ментальність східного регіону, провела з минулого року там багато комунікаційних кампаній і заходів, допомагала відкривати Антикризовий медіа центр у Краматорську, який з травня 2015 став партнером МІП. На міжнародному рівні вона вдало співпрацює з іноземними партнерами, добре розуміється на Стратегічних Комунікаціях і стане значним підсиленням нашої команди в цій сфері.”