Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Інформація щодо міжнародного конкурсу "Japan Prize", який проводиться в Японії з метою розвитку освітнього мовлення у всьому світі

Посольство Японії пропонує прийняти учать у міжнародному конкурсі «Japan Prize», який проводиться з метою розвитку освітнього мовлення у всьому світі.

Заявки на участь приймаються за двома напрямками.

Перший напрямок — аудіовізуальні роботи (телепрограми, фільми, відео, ігри, програмне забезпечення для додатків, змішані медіа, подкасти тощо). Заявки приймаються від мовників, телевізійних та кінопродюсерських компаній, навчально-дослідницьких інститутів, неурядових організацій за наступними категоріями:

  • дошкільна освіта (навчальний аудіовізуальний контент для дітей дошкільного віку до 6 років);
  • школа (навчальний аудіовізуальний контент для дітей початкової школи віком від 6 до 12 років);
  • молодь (навчальний аудіовізуальний контент для молоді віком від 12 до 18 років);
  • навчання для дорослих (навчальний аудіовізуальний контент для дорослих віком від 18 років);
  • цифрові медіа (навчальний аудіовізуальний та інтерактивний контент на кшталт веб-сайтів, додатків та ігри за такими категоріями як дошкільне та шкільне навчання, навчання для молоді та дорослих.

Призи — «The Grand Prix Japan Prize» (5000 дол. США); «Prizes for the Best Work in Each Division» (2000 дол. США); «Special Prizes (2000 дол. США).

Подача пропозицій здійснюсться до 31 липня 2020 року за японським часом на веб-сайті: https://www.nhk.or.jp/jp-prize/english/submit/audiovisual/.

Другий напрямок — подача пропозицій від мовників, телевізійних та кінопродюсерських компаній, навчально-дослідницьких інститутів, неурядових організацій щодо створення навчальних телепрограм для наступних вікових категорій:

  • діти (від 0 до 12 років);
  • підлітки (від 12 до 18 років);
  • дорослі (18 років i старше).

Призи — «The Best Proposal Prize» (10000 дол. США) та «Excellent Proposal Prize» (6000 дол. США). Проект повинен бути реалізований за рахунок призових коштів aбo із залученням додаткових ресурсів до 30 вересня 2021 року.

Подача пропозицій здійснюється до 31 липня 2020 року за японським часом на веб-сайті: http://www/nhk.or.jp/jp-prize/english/submit/proposal/.

У разі виникнення додаткових питань, просимо звертатися до організаторів конкурсу за електронною адресою: [email protected]