Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Комісія з питань забезпечення системи національного телерадіомовлення виділила передавачі для відновлення мовлення українських каналів

1

26 травня, в Міністерстві інформаційної політики України, під час чергового засідання Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення під головуванням заступника Міністра Тетяни Попової було обговорено питання розширення мережі мовлення українських телеканалів на звільнених територіях.

У зустрічі взяли участь представники Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Державного комітету телебачення і радіомовлення, СБУ та юристи МІП.

Таким чином, під час зустрічі Комісія прийняла рішення про виділення 5 передавачів для відновлення мовлення українських телеканалів: 3 передавачі для Донецької та Луганської телерадіокомпаній і 2 передавачі для УТ1.

Крім того, зараз ведуться перемовини з приватними каналами щодо закупівлі ними додаткового обладнання та спроможності сплачувати за електропостачання для трансляції в зоні АТО та на прилеглих територіях.

Разом з тим, Держкомтелерадіо та телеканал “УТ1” уповноважені провести тендерну процедуру  закупівель для каналів, а Концерн радіомовлення радіозв’язку та телебачення, в свою чергу,  забезпечуватиме  встановлення обладнання. Також члени Комісії, для відновлення мовлення в зоні АТО та побудови нових телевеж, продовжать роботу з  визначення найвищих точок на звільнених територіях.