Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Комітет ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики одноголосно підтримав проект Закону "Про систему іномовлення України"

31 серпня відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики, на якому було одноголосно підтримано проект Закону України “Про систему іномовлення України”.

Цей нормативний документ, розроблений Міністерством інформаційної політики України, було також одноголосно  підтримано Кабінетом Міністрів України та направлено в Парламент. Законопроект передбачає створення системи державного іномовлення, що дасть можливість донесення до мільйонів закордонних українців інформації про події в Україні.

Голова Комітету ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар: “Цей законопроект є на часі, він потрібен Україні, він дасть можливість донести світові правду про Україну”.

За результатами засідання, Комітет направив зазначений законопроект на розгляд в першому читанні, як невідкладний.

Нагадаємо, що минулого тижня, під час засідання Уряду, Міністр Юрій Стець презентував Мультимедійну платформу іномовлення, яка зможе повноцінно функціонувати після ухвалення законопроекту. Тоді Юрій Стець наголосив: «Наступного дня після ухвалення проекту Закону “Про систему іномовлення України» ми запустимо Мультимедійну платформу іномовлення України”.