Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Київська опера відкриє 40-й ювілейний сезон суперпрем’єрою бродвейського мюзиклу Ендрю Ллойда Веббера “School of Rock”

 17 вересня о 19:00 Київська опера (Київський академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва) відкриє свій ювілейний 40-й сезон суперпрем’єрою бродвейського мюзиклу Ендрю Ллойда Веббера «SchoolofRock» (Школа року) українською мовою.

До виконавського складу вистави залучено найкращих артистів з усієї України — як дорослих, так і дітей. З-поміж більш ніж 300 учасників відкритих кастингів було обрано найталановитіших кандидатів, здатних поєднувати спів, танці, гру на музичних інструментах та акторську майстерність.

«“School of Rock” — це справжній шедевр Ендрю Ллойда Веббера на рівні із найвідомішими його мюзиклами “Привид опери” чи “Ісус Христос Суперзірка”. Тут кожен номер — хіт, який глядач після перегляду вистави ще довго наспівуватиме. Також ця постановка — виклик. Вона складна драматургічно та технічно, зокрема, через велику кількість персонажів, часті зміни сцен та локацій. Але ми знайшли найталановитіших виконавців та вдале сценографічне рішення і впевнені, що прем’єра пройде на рівні кращих бродвейських вистав», — стверджує режисер-постановник мюзиклу Віталій Пальчиков.

«Постановка мюзиклу “School of Rock” — це велика відповідальність. По-перше, це офіційна україномовна версія всесвітньовідомого проєкту: в цей час, наприклад, відбуваються тури цього мюзиклу у США, Великій Британії, Австралії та Новій Зеландії. Україна тепер також у тренді. По-друге, ми реалізуємо цю постановку в рамках Громадського бюджету Києва, тож, відповідальні перед киянами, адже вони рік з часу анонсу наших намірів чекали на цю прем’єру. Вірю, що “School of Rock” матиме довге життя на сцені Київської опери», — зазначив директор-художній керівник театру Петро Качанов.

Постановники мюзиклу: режисер-постановник – Віталій Пальчиков, диригент-постановник – Євген Воронко, сценографія – Марія Грабченко, художник костюмів – Катерина Маньковська, хореограф-постановник – Дарія Сагайдаковська.