Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Міністерство інформаційної політики України ініціює кампанію "18 травня ми всі – кримські татари"

 В рамках підготовки заходів, присвячених 71-й річниці депортації кримськотатарського народу, Міністерство інформаційної політики України розробило соціальну кампанію «18 травня ми всі – кримські татари».

 «Завдяки підтримці волонтерів з Сімферополя, Донецька, Севастополя і Києва ми створили рекламні сюжети для розміщення на носіях зовнішньої реклами, в тому числі – в метро Києва, а також відео- та аудіоролики для розміщення на телебаченні та радіо. Інформаційні війська України напередодні 18 травня організовують твіттер-шторм », – розповів заступник Міністра інформаційної політики України Артем Біденко.

 «Кампанія «18 травня ми всі – кримські татари» є тематичним продовженням кампанії «Крим – це Україна», яка стартувала навесні поточного року за ініціативи Міністерства інформаційної політики. Жителі Криму повинні знати, що весь український народ разом з ними вшановує пам’ять жертв депортації кримськотатарського народу», – повідомив радник Міністра з питань інформаційної політики Криму Сергій Костинський.

Міністерство інформаційної політики України входить до оргкомітету з організації виконання Плану заходів щодо вшанування 71-ї річниці депортації кримськотатарського народу, очолює Віце-прем’єр – міністр В. Кириленко. Рада створена за дорученням Прем’єр-міністра України А. Яценюка.