Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Міністерство інформаційної політики України прозвітувало за четвертий місяць діяльності

1

21 липня 2015 року відбулася прес-конференція «Звіт діяльності МІП за червень 2015 року» за участі Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця, заступника Міністра Тетяни Попової, радника Міністра з питань інформаційної політики Криму Сергія Костинського та радника Мінстра з питань інформаційної безпеки Дмитра Золотухіна.

Під час виступу Юрій Стець повідомив про основні проекти, реалізовані Міністерством за місяць – передачу ДТВС «УТР» та УНІА «Укрінформ» до сфери управління МІП, на базі яких створюється мультимедійна платформа іномовлення  України, обговорення напрацьованого Експертною радою при МІП проекту Концепції інформаційної безпеки України в регіонах країни та на міжнародному рівні, інформаційний супровід проведення нової хвилі мобілізаційної кампанії, реалізацію програми  «Embedded Jornalism» та ряд закордонних робочих візитів з метою обговорення напрямків боротьби з російською пропагандою.

1

«Наші напрацювання з актуалізації теми інформаційної агресії, яку Росія здійснює щодо України і до усього світу, вже приносять результати. Крім нас з російською пропагандою бореться увесь цивілізований світ. Зокрема, вчора Варшава й Амстердам представили проект створення російськомовного телебачення під час засідання Ради ЄС із закордонних справ у Брюсселі, призначеного для протидії російській пропаганді. А восени в Естонії розпочне мовлення перший російськомовний телеканал ЕТV+. Ці проекти не пілотні, вони створюються на постійній основі»,- зазначив Юрій Стець.

В свою чергу заступник Міністра Тетяна Попова прозвітувала про хід та перші позитивні результати проекту «Embedded Journalism», а також про інформаційний супровід МІП п’ятої хвилі мобілізації «Гідність, воля, перемога».

Разом з тим, Дмитро Золотухін, який є також секретарем ЕРМІП, розповів про перші результати обговорення Концепції інформаційної безпеки України по регіонах (Одеса, Маріуполь), де документ обговорено з провідними фахівцями галузі та медіаекспертами. Слід зазначити, що головною метою діяльності ЕРМІП є напрацювання трьох взаємодоповнюючих документів: проекту Закону про Концепцію інформаційної безпеки, Доктрини інформаційної політики України та Державної програми розвитку інформаційного простору України.

Нагадаємо, що з метою відкритості та прозорості роботи Міністерства інформаційної політики України та на виконання програми «Відкрита влада», Міністр Юрій Стець запровадив щомісячні публічні звіти за результатами діяльності відомства.

  Деталі по звіту за червень на офіційному сайті Міністерства.